Trieda Maťka a Kubka na ZŠ Dargovských hrdinov Humenné

24.5.2017 – Jazykový kvet

Naši žiaci sa zapojili do projektu Jazykový kvet 2017, v kategórii I. AJ dráma – prevzatá tvorba s divadielkom Sasha and the Pearl.

“Jazykový kvet” je jazykovo-umelecká akreditovaná súťaž pre deti a mládež vo veku od 4 do 19 rokov v prednese a dramatizácii v cudzích jazykoch a slovenčine pre cudzincov. Súťaž sa realizuje od roku 2011 postupovým systémom od krajských semifinále, pokračuje krajskými finále a vrcholí celoslovenským kolom. (zdroj: Jazykový kvet )

Po krajskom semifinále a krajskom finále – 7.4.2017, kde obsadili 1.miesto, sa prebojovali až na celoslovenské finále, ktoré sa konalo v Trnave 19.5.2017. Na celoslovenskom kole, v silnej konkurencii, si viedli vynikajúco a obsadili fantastické 3.miesto.

Vďaka patrí všetkým žiakom 4.B triedy za profesionálne technické a herecké  výkony, perfektne zvládnuté anglické dialógy a triednej učiteľke p. Antalovej za kvalitnú prípravu všetkých žiakov.

jazykový kvet, jazykový kvet,

… a ako to vyzeralo v Trnave (zhoršená kvalita obrazového materiálu):

jazykový kvet, jazykový kvet, jazykový kvet, jazykový kvet,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich